Advertisements

NOS SELEKSHON NASHONAL VS GUADELOUPE DJALUNA 19 DI NOVÈMBER DEN STADION ERGILIO HATO! NOS HUNGADÓNAN RESIDENSIÁ DEN EKSTERIOR A YEGA KÒRSOU!

NOS SELEKSHON NASHONAL VS GUADELOUPE

DJALUNA 19 DI NOVÈMBER DEN STADION ERGILIO HATO!

NOS HUNGADÓNAN RESIDENSIÁ DEN EKSTERIOR A YEGA KÒRSOU!

 

Awe den oranan di atardi nos hungadónan residensiá den eksterior a pisa suela di Kòrsou pa asina djòin nos hugandónan lokal pa kontinuá ku e preparashonnan pa e gran partido di djaluna 19 di novèmber próksimo den Stadion Ergilio Hato pa 8’or di anochi.

Nos kontrinkante, e selekshon di Guadeloupe lo yega Kòrsou djasabra binidero pa asina nan tambe kontinuá ku nan trainingnan.

Djaweps 15 di novèmber, durante Punda Vibes lo tin un ‘meet & greet’ ku nos selekshon. entre 7’or pa 9’or. Durante e anochi aki un i tur por pasa na Gomez Plein pa sera konosí mas di aserka ku nos hungadónan. Lo tin bon ambiente, bon músika i diferente premio atraktivo durante e anochi aki! Tambe lo tin benta di karchi pa e wega kontra Guadeloupe i mas ku klaro e famoso t-shirt ku shalnan di nos selekshon!

Invitashon ta bai na hinter pueblo di Kòrsou pa asistí na e gran evento aki!

E siguiente hungadónan a keda selekshoná pa forma parti di nos selekshon ku lo mira akshon durante nos terser enkuentro di Nations League;

 

  1. Jarchinio Antonia (Omonia Nicosia)
  2. Jurich Carolina (NAC)
  3. Reangelo Janga (Astana)
  4. Gevaro Nepomuceno (Oldham Athletic)
  5. Darryl Lachman (PEC Zwolle)
  6. Rhu-Endly ‘Cuco’ Martina (Everton)
  7. Leandro Bacuna (Reading)
  8. Michaël Maria (Fc Twente)
  9. Shanon ‘Cheese’ Carmelia (Ijsselmeer vogels)
  10. Brandley Kuwas (Heracles)
  11. Bradley Martis (Sparta)
  12. Jafar Arias (Fc Emmen)
  13. Elson ‘Sontje’ Hooi (Ado Denhaag)
  14. Jeremy de Nooijer (Sheriff Tiraspol)
  15. Ayrton Statie (Fc Lienden)
  16. Suently Alberto (Sparta)
  17. Quentin Jakoba (Kozakken Boys)
  18. Eloy Room (PSV)
  19. Jarzinho Pieter (Centro Dominguito)
  20. Rowendy Sumter (Scherpenhuevel)
  21. Jimbertson Vapor (Scherpenheuvel)
  22. Ruensley Leuteria (Jong Holland)
  23. Quentin Martinus (Urawa Reds)

 

Skema di training di nos selekshon:

 

Fecha Orario Stadion
14-11-2018 19:00 -20:30 SDK
15-11-2018 17:30-18:30 SDK
16-11-2018 10:00-12:00 SDK
17-11-2018 20:00-21:30 SDK


*Tene na kuenta ku lo por tin kambio riba e skema aki, nos lo avisá si esei ta e kaso!

Karchinan pa e tremendo partido aki ta optenibel na FFK bou di ora di ofisina, Botika Mampuritu, Beep Beep, 4th of July snèk na Barber, pòmp di gasolin Santa Maria, serka Sport Spot Boutique & More na Santa Maria pegá ku trùk di pan Komelon i na Restorant Trafasie pegá ku Don Bartolo.

E preisnan pa e diferente sekshonnan ta lo siguiente:

  • SEKSHON A: VIP ta kosta Fl.150,-  (inkluso konsumo)
  • SEKSHON B: Bou di tribunanan kubrí ta kosta Fl.50,-
  • SEKSHON C: Tribunanan no kubrí ta kosta Fl.30,-
  • SEKSHON D: Mucha te ku 12 aña ku 60+ ta paga Fl.10,- den sekshon general

 

E suèternan di e kolekshon nobo di nos selekshon nashonal ta kabando! A sobra masha poko pues pasa lihé buska di bo, na balor di Fl.75,-. Tambe nos a sobra e famoso shalnan di nos selekshon na balor di Fl.25,-. Ámbos optenibel na FFK bou di ora di ofisina.

Nos muchanan mester di bo sosten komo e di 12 hungadó!

Ainda bo no tin bo karchi???

 

13 novèmber 2018

 

E grupo di nos hungadónan residensiá den eksterior ku a yega Kòrsou awe ‘tardi pa nos terser partido di Nations League

Advertisements
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: