Advertisements
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-83616463-1');

NOS SELEKSHON NASHONAL KATEGORIA U-13 TA NA ARUBA DI 13 PA 19 MART DURANTE TORNEO INTERNASHONAL ARUBA HIMNO I BANDERA!  

NOS SELEKSHON NASHONAL KATEGORIA U-13 TA NA ARUBA DI 13 PA 19 MART DURANTE TORNEO INTERNASHONAL ARUBA HIMNO I BANDERA!

Despues di dianan di training intensivo i un periodo di preparashon ekstenso, awe djamars 13 di mart, nos selekshon nashonal kategoria U-13 a biaha pa Aruba pa asina kumpli ku nan kompromisonan den e torneo internashonal Aruba Himno i Bandera ku lo tuma lugá di 14 pa 18 di mart próksimo aya na Aruba.

Nos selekshon a biaha pa Aruba ku Aruba Airlines repartí den 2 grupo. E promé ku gran parti di e staf i hungadónan a sali 3’or di atardi miéntras e di 2 grupo a sali pa Aruba alrededor di 6’or di atardi ku e delaster miembronan di nos selekshon.

E paisnan ku lo partisipá na e torneo aki ta lo siguiente; Aruba, Boneiru, Colombia i Kòrsou,

Skema di weganan:

 

  Fecha Orario Tim di kas Bishitante Lugá
1 14 mart 17 5:30 PM Colombia Kòrsou Compleho Deportivo Frans Figaroa

(Shaba Noord)

2   6:45 PM Aruba Boneiru
3 15 mart 17 5:00 PM Kòrsou Boneiru
4   6:20 PM Colombia Aruba
5 16 mart 17 5:00 PM Boneiru Colombia
6   6:20 PM Aruba Kòrsou

 

Weganan final:

 

  Fecha Orario Tim di kas Bishitante Lugá
1 18 mart 17 4:30 PM Terser puesto Di 4 puesto Compleho Deportivo Frans Figaroa
2 18 mart 17 5:45 PM Promé puesto Segundo puesto

 

 

Nos selekshon nashonal kategoria U-13 ta konsistí di un grupo di 19 hungadó ku ta wòrdu dirigí pa Sr. Maurits Maria ku ta e entrenadó di e selekshon aki i Sr. Raymar Revierre ku ta e asistente di e entrenadó.

Tambe a biaha huntu ku e selekshon Sr. Eulogio Leocadia ku ta e masahista di e selekshon, Sr. Roderick Rojer ku ta esun enkargá ku e material nan i e hefe di delegashon ku ta

Sr. Stanley Coffy, miembro di direktiva di FFK.

Nos selekshon ta konsistí di e siguiente hungadónan:

 

  1. Jaeve Elschot
  2. Juninho Floranus
  3. Riqueby Florentina
  4. Zacchaeus Gabriel
  5. Joshua van Grinsven
  6. Collin Haile
  7. Shuvienchelo Hooi
  8. Patrick Hook
  9. Dayshawn Isabella
  10. Nahim Jansen
  11. Declan Kleiboer
  12. Max Lindner
  13. Nick Lindner
  14. Leonardo De Lira
  15. Giordinelo Meulens
  16. Joshua Rosaria
  17. Sebastiaan Soetekouw
  18. Nirik van Thijs
  19. Kane Velting

 

FFK ta deseá nos selekshon di U-13 tur klase di éksito i tin sigur ku nan lo sa di hasi un bon trabou na Aruba durante e torneo internashonal Aruba Himno i Bandera.

 

Advertisements
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: